12 událostí roku 2012

Mrzí mě, že tento rok končí. Byl tak úžasný! Rozhodně ten nejlepší, který jsem za celých 19 let svého života zažila. Strávila jsem strašně moc hezkých chvil, které bych si jednou přála zopakovat. Ráda bych se s vámi podělila o některé z nich. Jsou to asi ty nejlepší a nejsilnější zážitky, které jsem měla možnost prožít.

**************************************************************************************************

ALPY - BAD KLEINKIRCHHEIM
To nejlepší a nejkrásnější místo, na které jsem se kdy mohla dostat. Miluju to tam a jsem si jistá, že o Rakousku budete mít ještě možnost si přečíst aspoň stokrát!


VODÁK - ALPY, AINET
Školní vodák - jeden z nejkrásnějších týdnů na střední v nejkrásnějším prostředí. Opět Alpy, tentokrát pod Grossglocknerem v Tyrolsku. Moc ráda bych se tam někdy vrátila, i přesto, že počasí bylo spíš proti nám.ROČNÍKOVÁ PRÁCE
Grafický návrh kvarteta mé obce a okolí. Aneb to nejlepší, na co jsem se kdy v grafice zmohla.

CHORVATSKO - RABAC
Rory poprvé u moře. A krásně tam bylo. Snad nejproflákanější týden, který jsem kdy zažila. I přes to, že doufám, že si to u moře někdy zopakuju, tak na prvním místě určitě zůstaly hory.

FARNÍ TÁBOR
Opět moc krásný týden s dětmi. Moc se těším na další prázdniny a doufám, že tam uvidím co nejvíce známých tváří! Už aby to bylo. Bylo to sice náročné, ale skvělá odreagovačka. :)

 FARNÍ POUŤ
Severní Čechy. Pro mě vcelku známý kraj, ale strašně hezký. Poutních míst je tam hodně, ale na své si určitě přijdou i milovníci turistiky. Je tam strašně moc zajímavých míst. My jsme tam byly na týdenní dovolené 2 roky po sobě a rozhodně jsme se nikdy nenudili. :)

TŘEBOŇSKO
Místo, kde to uvítají spíše zámko a hrado milovníci. Na výšlapy tu rozhodně moc nenarazíte. Zato tady ale jsou úžasné rybníky! 

CSM ŽĎÁR 2012
Celostátní setkání mládeže. Jedna z nejlepších věcí, kam jsem si za ten rok dostala. Potkala jsem tam skvělé lidi a vůbec, celý týden byl bombový!

BIŘMOVÁNÍ
Není co dodat, myslím. Skvělý den strávený se skvělýma lidma :)

PRAHA
Naše hlavní město mám moc ráda. O to víc jsem se tam těšila, když jsem věděla, že budu mít možnost poprvé se tam potkat s Nikolkou (Barrie)!

STUŽKÁČ
A je to, jsem oficiální maturant. Naše téma bylo pohádkové postavy. Poznáte, za co jsem šla já? 

KRAKOW A VÍDEŇ
Strašně hezká města, opravdu doporučuju se tam zajet někdy podívat. Hlavně do Vídně - byla jsem tam už podruhé a nikdy mě to tam nepřestane udivovat.

**************************************************************************************************


Konec. Občas je hrozně hezké si takto zrekapitulovat chvíle, kdy bych nejraději zastavila čas a nechala je navždy. Zároveň bylo hrozně těžké jich vybrat pouze 12. A jaký okamžik z roku 2012 se vryl do paměti vám? Teď už mi ale nebývá nic jiného, než vám popřát:

ŠŤASTNÝ ROK 2013
ať se vám všechno splní tak, jak si představujete, jste zdraví a hlavně šťastní. Držte se!


Komentáře

 1. Koukám, že rok 2012 byl pro tebe docela zážitkový, tobě také přeji krásný Nový Rok 2013 :)

  OdpovědětVymazat
 2. Pro mě byl asi nejsilnější zážitek dovolená ve Francii. Byli jsme asi v 6 městech Bretagne + Paříž. Já totiž miluju poznávání nových míst, u moře na pláži se můžu ukousat nudou. A taky byl super cyklák se školou. Těch 150 km za 5 dní byl sice občas záhul, ale i tak jsem si to užila :) Taky skvělý bylo samozřejmě každoroční lyžování ve Westendorfu v Rakousku a i krátká dovolená v Toskánsku. Škola byla taky v celku úspěšná (doufám, že to nezakřiknu, v dubnu mě čekají postupovky...), takže rok 2012 můžu zhodnotit jako velmi vydařený.
  Nevím proč, ale na stužkáči mi pořád připomínáš vílu Amálku...
  Tobě taky přeju úspěšný rok 2013, hlavně zvládnutí maturity a úspěšné přijímačky na vysokou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skoro trefa se stužkáčem. Víla jsem byla, ale polní (nebo mi to tak alespoň řekli v půjčovně kostýmů) :D

   Vymazat
 3. Je vidět, že jsi měla opravdu úžasný rok 2012, to se o mně říct nedá. Fotky se mi moc líbí. :)) Taky mě čeká maturita, tak ti budu držet palce a sobě taky. :D :)
  Jsem moc ráda, že sjem narazila na tvůj úžasný blog a že mi pořád zanecháváš tak pěkné komentáře, vážím si toho.
  Přeji ti nádherný rok 2013, ať překoná ten rok 2012. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Wow :-) no jo cestování :-) já byla tento rok, no vlastně minulý už :D v Anglii což jsem si fakt užila, ale nikde jinde moc ne, musím to změnit!! :-))
  Jinak je hezké že si to tak dokumentuješ :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Třeboňsko.. Ach to nádherné místo.. Bože a to Rakousko jak já miluju tu zemi. A lyže. Jak moc mě mrzí, že si nemůžu jet zalyžovat. Děsně ráda bych šla na noční lyžování musím překecat bratra aby mě vzal na snowboard :D Už mi ten bílý snížek chybí! :D I tobě do nového roku všechno nejlepší! :D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015