Avatar set: zima & hory

Tak a jsou na světě první avatary pro tento blog. Až doteď jsem dělala 95% tady těchto malých obrázků pouze s koňskou tématikou. A musím říct, že to bylo podstatně jednodušší. Stačilo najít nějaké hezké obrázky na internetu, přidat efekty a konec, šmytec šlus. Vzhledem k tomu, že chci, abych přidávala alespoň částečně autorskou tvorbu, tak jsem se rozhodla využít pouze mé obrázky. Proč jsem zvolila toto téma? Možná proto, že to, co je venku se zimě vůbec, ale vůbec nepodobá, ale také proto, že jezdím každý rok do Alp, takže sněhových fotek mám opravdu hodně. I když Rakousko upřednostňuju snad ve všem, tak jsem ale přihodila i fotografie od nás (3. fotka focena z naší zahrady a 4. z Beskyd).

Pokud se vám avatary líbí a chcete si s nimi "ozdobit" článek, samozřejmě budu moc ráda! Pokud se ale najde někdo, kdo to sprostě zkopíruje i s textem a bude tvrdit, že je to jeho tvorba, věřte, že si vás najdu a dostanete přes hubu. Alespoň virtuálně.

    

Také bych strašně moc chtěla poděkovat všem, kdo sem chodíte a zanecháváte mi tu milé komentáře! Dělá mi to strašně velkou radost. Abych pravdu řekla, nevěřila jsem, že pár dnů po založení vás tady bude tolik. Ještě jednou strašně velký dík a doufám, že se vám tady bude líbit i dál :) A mimochodem, chtěli by jste článek o tom, co jsem dostala k Vánocům? 

Komentáře

 1. Wow jsou fakt moc pěkné! :-) Ty máš na focení talent a ta grafiku taky a když to spojíš tak je to něco bombastického!! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Nemám slov, jsou prostě dokonalé!

  OdpovědětVymazat
 3. Jako vždy moc hezké :) Nejvíc se mi líbí asi ten poslední, ten lyžař ho tak hezky zpestřuje :D

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné avatary! Příjemné barvičky, dobře zvolené téma.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015