Moje blogová historie

Chvíle vzpomínání a nostalgie. Blog/web je záležitost už minimálně osmi let. Za tu dobu se snad nestalo, že bych byla bez své webové stránky. Moji kamarádi vždycky seděli u her a já místo toho přemýšlela, co zlepšit v mé virtuální stáji či jak zaujmout a přilákat čtenáře na koňských blocích. Asi mě vážně někdy praštili po hlavě. Každopádně tento koníček mi vydržel a obávám se, že už se ho nezbavím.

# 1. Virtuální stáj ARIE
Moje první a absolutně nejpodstivější stránka, kterou jsem kdy měla. Založila jsem si ji v 6. třídě, takže asi před osmi lety s velkou pomocí táty. Byla jsem z ní opravdu nadšená. Nejkouzelnější na tom bylo to, že jsem měla místo na internetu - volné, bez jakýchkoliv šablon, obrázků, přednastavení. A všechno jsem si to dokázala udělat sama. První přes nějaký editor, potom jsem celé HTML psala ručně, protože mi to přišlo jednodušší. Časem jsem přidávala různé formuláře a takové blbosti. Bohužel mi to vydrželo asi rok. Sice měla stáj úspěch, lidé se hlásili, ale mě se přestalo chtít. Více mě bavila grafika a tak jsem si jen tak ze srandy montovala svoje laye a na to jsem se vyprdla, až mi to nakonec smazali. Mrzí mě, že nemám ani jeden screen a ani uložené soubory, které jsem ztratila při jedné změně počítače. Každopádně doteď si pamatuju, že první verze byla růžová, další zelená a třetí a poslední byl vymakaný lay s horami, koněm a do červené barvy.

# 2. konici-arie.blog.cz
Můj úplně první blog. Pamatuju si, že jsem se strašně bála ho založit, aby mi taťka neřekl, že mám těch stránek milion a hlavně, aby mě tam nikdo nekontroloval. Měla jsem jej pouze pár měsíců a bylo to takové moje seznamování se s blogem.cz 

# 3. kone.blog.cz (obr. 2 a 3 - moje dva poslední vzhledy)
Vzhledem k tomu, že jsem byla s tehdejší adminkou docela kamarádka a taky tak trochu vlezdoprdelka, tak mi tento blog odkázala jako pozdější dárek ke svátku v roce 2007, tuším. Byla jsem úplně strašně šťastná. Tehdy měl snad tu největší popularitu a chtělo ho strašně moc lidí. A to jsem se do toho vrhla po hlavě - opisovala jsem teorii, fotila, skenovala obrázky, vymýšlela soutěže a dělala dalších milion věcí. Návštěvnost jsem tehdy měla kolem 300 lidí denně a na nic jsem si nestěžovala. Jenomže po dvou letech mi umřel kůň, kterého jsem jezdila a já byla v háji. Kone byl půl roku pozastavený a pak jsem se do toho zase obula spolu s kamarádkou Patt. Šlo to skvěle, jenomže po čase to zase začalo klopýtat. Takže odchod, předání jiné majitelce, rozšíření týmu a moje naklusání zpět. Vždycky jsem si přála velký blogový tým, ale jakmile se uskutečnil, zjistila jsem, že v něm neumím pracovat. Nelíbilo se mi, že ten blog není jenom můj, že se musím se všemi radit a že si nemůžu psát jakékoliv články chci. S tím, že mě to přejde jsem tam zůstala ještě cca dva roky, kdy moje aktivita hodně kolísala. Navíc mi téma koně začínalo být pořádně úzké. Proto jsem se s Barrie rozhodla, že se od toho blogu už definitivně trhneme. Celkem jsem tam působila pět let a myslím, že je to opravdu tak akorát.

# 4. andere.blog.cz (obr 1)
Spíš takový "únikový blog", když jsem zrovna neměla náladu přispívat na kone. Je tam směska úplně všeho a nikdy jsem ho pořádně nerozjela. Přemýšlela jsem, že bych jej smazala, ale je mi líto těch rádoby deníčků, u kterých se skoro vždycky pobavím. 

Aktuální blog, na kterém toho momentálně víc není než je a na kterém jsem společně s Barrie. Je tady asi hodně práce, ale už teď ho mám mnohem raději než předchozí blogy. Zaměření? Není... A je to tak dobře... o čem chceme napsat, o tom napíšeme.Žádné omezení :)

Komentáře

 1. Hezky. Taky bych mohla udělat článek mých bývalých blogů... moc jich tedy nebylo.. :D A hlavně už nemám žádné fotky :/ Koho by to v tolika letech napadlo, printnout si to :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tolik blogů jsem nikdy neměla. :D Měla jsem dohromady 3. :)
  Ale tvůj seznam předešlých blogů se mi líbí. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, zašla jsem na kone.blog a koukám že jsi se Rory odstěhovala jinam :-) Dobře že to vím, tvoje historie je opravdu dlouhá, já měla první blog v roce 2008, taky šestá třída :-) Zatím to tu vypadá velmi pěkně a mít blog bez zaměření je podle mě nejlepší :-) Hodně štěstí holky ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jak já obdivuju, že jsi na každém blogu udělala spoustu práce a bezchybní dess. Navíc bych si nikdy s html neporadila :) Přeju hodně úspěchu s blogem.

  OdpovědětVymazat
 5. To jsi přesně ty. Každý článek naplno propracovaný. Tvůj styl se mi líbí.. jen tak dál :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jak tak vidím, tak už toho máš za sebou co se týče webových stránek opravdu hodně, přeji ti tedy hodně úspěchů na tomto webu a plno nadšených čtenářů. :))

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015