Vánoční wishlist


# 1. Kabelka s dloukým uchem. Můj favorit už nějaký ten měsíc, zatím se mi ale nepovedlo sehnat žádnou, která by se mi doopravdy líbila. Potřebuju ji hlavně na delší či jednodenní výlety do měst a tam, kde je kabelka celkově vhodnější než batoh. A klasická s "malým uchem" začíná být po prvních dvou hodinách silně nepohodlná.

# 2. Kulma Remington. Tu, kterou mám doma na moje vlasy absolutně nestačí. I s pevným fixačním lakem mám vlasy max. do dvou hodin skoro narovnané. Na Remington jsem četla samou chválu a to i od známých se stejně nepoddajnými vlasy.

# 3. Kartáč Tangle Teezer. Měla jsem možnost jej vyzkoušet a naprosto mě uchvátil. Je sice pravda, že minimálně půlka internetových obchodů ho mají ve slevě do 250,- Kč, ale když k tomu přičtu poštovné, tak je to částka, kterou nejsem ochotná nabídnout. Navíc nerada kupuji přes internet. Kdyby se prodával v normálních obchodech někde blízko, hned pro něj za tu cenu letím.

# 4. Kozačky. Vzhledem k tomu, že mám všechny boty na podpatku, což je při náledí dosti nepříjemné, tak nějaké podobné botky jsou téměř nutné. Jenom bych upřednostnila spíše černou barvu :)

# 5. Kruhové šály. Absolutní top podzimu a zimy. Dokážou zahřát, jsou příjemné a skvěle se hodí téměř ke všemu.

# 6. Černé úzké rifle. Pro mě téměř nepostradatelná věc.

# 7. Samozřejmě si moc dobře uvědomuju, že vánoce nejsou vůbec o dárcích. Proto jediné, co si opravdu nejvíc přeji je, aby všichni byli zdraví a šťastní. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015