Jarní/letní kytičky

Vím, že venku momentálně vládne těžká zima, ale neodolala jsem. Místo toho, abych si třídila filmy, které si plánuji vypálit, jsem si začala procházet fotky. Většina zde zveřejněných je z jednoho dne, kdy jsem se s bráškou vydala fotit kousek za naši vesnici. Dodnes je to asi nejúspěšnější focení lučních kytek, které jsem kdy podnikla. Už se strašně těším na jaro, kdy sníh konečně zmizí a nastoupí teploty minimálně 20°+, protože v tomto počasí se nehodí ani vylézat ven, natož tak fotit.


Pokud by měl někdo otázky, tady máte možnost :)

Komentáře

 1. Krásný! Taky miluju focení kytek, ty mi aspoň nikam neutečou :) Strašně se mi líbí ty vlčí máky :)

  OdpovědětVymazat
 2. ó bože ty pampelišky! Dokonalost sama! :))

  OdpovědětVymazat
 3. Tak já stávám do školy v pět :D Abych všechno stihla a v 5:45 byla na autobuse, který mě doveze do jiné vesnice, kde přestupuju a ve škole jsem v 6:45 a výuka nám začíná v 7:30 :D Naprosto perfektní systém ni? :D

  OdpovědětVymazat
 4. To jsou úchvatné fotky! Jako od profesionála, což Ty možná jsi..? :) Okouzlila mě hned ta první a poté i slunečnice, miluju slunečnice, ovšem nádherné snímky jsou všechny, jsi opravdu šikovná :) Trochu mě to v té ledové zimě zahřálo na duši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, strašně moc mě to potěšilo! A nene, profesionál rozhodně nejsem, což určitě poznáš na ostatních fotkách, které už tak hezké bohužel nejsou :( Ale mockrát děkuju, zahřeje to u srdíčka a nakopne dál :)

   Vymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015