A spalo se až do oběda, opět

Tákže, plán vstávat v šest hodin a o necelou hodinu později jet s taťkou do Zlína pro nové plavky ztroskotal asi 6:05, kdy jsem statečně zalezla zpět do postele. Chvíli jsem se jen tak převalovala, než jsem usnula a probudila se v klasický čas. V jedenáct, no. Miluju, když se můžu pořádně vyspat, na druhou stranu to ale nesnáším. Když se člověk probudí po desáté, má tak nějak divně strašně krátký den. Vůbec nestíhám to, co mám naplánované a všechno je celkově takové... pofiderní prostě. Jestli se to do letních prázdnin neodnaučím, tak z úžasných maturantských pětiměsíčních budou jenom klasické dvojměsíční a o to fakt nijak moc nestojím. No, jsem sama zvědavá, jak to dopadne a kdy budu vstávat.

Od zítřka je to už pouze týden, co jedeme do Alp. Mám strašnou radost, protože minulý týden nám tam prakticky celou dobu sněžilo, takže věžím, že po třech letech to bude zase úplně super týden (vězte, každý rok je to tam skvělé, ale minule bylo sněhu až žalostně málo a předminulý rok nám tam pro jistotu celý týden pršelo, takže sjezdovky byly jedna velká kaluž a lyžovat se dalo tak maximálně do dvanácti). Na aktuálních snímcích (kvalita webcamer je ale žalostná...) můžete vidět, že zatím se sníh drží i dole v údolí, což se nám taky nepoštěstilo pěkně dlouho. Strašně moc si přeju, aby to zamrzlo a počkalo to tam na nás. Alespoň trochu.

zdroj: http://www.bergfex.com/badkleinkirchheim/webcams/

Jinak, k mému seriálu o BKK. Vzhledem k tomu, že většinu fotografií mám už zastaralých, popřípadě je nemám vůbec, tak jsem se rozhodla první všechny fotky zaktualizovat a začít psát až potom, co se vrátím. Takže pomaličku začínám chystat seznam dílů a jednotlivé objekty, které potřebuji vyfotit. Teď mi už jenom musíte držet palce, aby svítilo sluníčko a snímky byly alespoň trošku použitelné :) Také budu moc ráda, pokud si někdo na základě mého seriálu vybere toto místo k zimní dovolené. Jsme tam spokojení snad v každém směru :)

Chtěla bych vás poprosit o pomoc. Rozhodla jsem se, že zkusím několikadenní challenge. Mám tady tyto články ráda, hlavně proto, že mám dané jasné téma a nemusím nic vymýšlet. Jenom je problém, že jsem doposud nenašla žádnou, která by mi stoprocentně vyhovovala. Přemýšlela jsem o hudební, ale pořád si nejsem jistá. Možná by se mi líbilo i něco na mou osobu, ale rozhodně ne nic přehnaně osobního. Ale mě se nic vymýšlet nechce, raději si to od někoho půjčím. Pokud byste věděli, určitě budu za každý návrh neuvěřitelně ráda.

Na závěr bych vám jenom chtěla ukázat písničku, kterou jsem před chvílí našla u Strange na blogu. Je úžasná, perfektní. Zamilovala jsem si ji!


Komentáře

 1. Ahoj, gratuluji, vyhrála jsi giveaway o náušnice!! :) Napsala jsem ti na kontaktní e-mail, dohodneme se, kam ti je mám poslat.

  http://mielle.blog.cz/1303/vyhlaseni-valentynska-mini-giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, to je fajn nápad, taky jsem přemýšlela o něčem s hudbou :) Ale právě že mi taky nic moc nevyhovuje :D Na jednom blogu jsem četla challenge, kde slečna každý den (30 dní) přidávala písničky a vždycky u toho byl nějaký nadpis jako "píseň, která mě rozradostní/rozesmutní, píseň, co mi někoho připomíná, píseň, co umím zahrát na nějaký hudební nástroj" a tak dále... To mi přišlo super, ale všech 30 dní bych asi nezvládla.
  Pááni, do těch Alp bych jela taky :)) Naše rodina bohužel takhle nejezdí lyžovat, byla jsem jen na lyžáku se školou... Ale byla jsem tam na dovolené třikrát v létě (ve Švýcarsku). Tak si to tam užij ;) Snad ten sníh vydrží!

  OdpovědětVymazat
 3. Já naopak miluju ten pocit když se mé tělo může probudit samovolně. Nenuceně :) Do Alp bych jela hned! Okamžitě! :) I když já už toho moc nenalyžuju díky mému skoro zničenému koleni z volejbalu, ale tak jsou i jiné věci :) Těším se na ten seriál o BKK :) Jinak challenges.. je jich hodně :) Just Google it! :) Do vyhledávače stačí napsat blog challenges a například v obrázcích je toho kopa :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak, já jsem víceméně probuzena každý den :D Buď budíkem, nebo mými andulkami, popřípadě pískomily, takže... Já je právě hledala, ale zatím mi žádná z nich uplně nevyhovovala... Chci něco, co by mě opravdu bavilo :)

   Vymazat
 4. My jsme se z Westendorfu vrátili dneska a počasí i sníh byly perfektní :) Nádherný prašan, 3 dny z 5 svítilo sluníčko a bylo 1°C nad nulou, takže prostě nádhera :) Moc ti přeju, aby si to tak měla stejně, protože potom jsou skvělý fotky, zalyžování a odreagování :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, ty se máš! Koukám, že jste chytli úplně ty nejideálnější podmínky :) Na jednu stranu ti strašně závidím, že jsi už mohla lyžovat a skvěle sis to užila, ale na druhou stranu bych to ještě nechtěla mít za sebou :D Doufám, že nám tam vydrží to množství sněhu, kolik je tam teď a narozdíl od minulého roku to zůstane prašan zmrzlý alespoň do dvou hodin a ne do deseti (v 9 se otvíraly lanovky) jak minulý rok. :)

   Vymazat
 5. Tak snad vám ta dovolená v Alpách co nejlépe vyjde! My jsme letos byli poprvé, a s těmi našimi sjezdovkami se to nedá srovnávat :)
  Co se týče vstávání, také jsem to mívala podobně, ale už jsem se naučila chodit spát trochu dříve, je to opravdu žrout času :D
  A proč bys nemohla zkusit nějakou svou challenge? Něco si sepiš a postupně to plň, určitě budeš mít lepší pocit, když zkusíš něco vlastního :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015