Bad Kleinkirchheim, Alpy 2013

Poslední akce, která má něco společného se zimou a které jsem ochotna se ještě zúčastnit. Přemýšlela jsem, že tomuto počasí vyhlásím válku a vytáhnu nějaké jarní/letní kytičky nebo něco podobného, ale zapomenout na těchto pár fotek se mi nějak nechce. Téměř všechny fotografie jsou pořízeny z jednoho dopoledne, kdy se sluníčko uráčilo a vylezlo. Poté svítilo ještě na konci týdne, ale to byl strašný opar a navíc jsem si omylem nastavila ztmavení fotky i na automat a věřte, že -10° a ledový vítr dělá takovou zimu, že po jednom nastavení plného manuálu jsem necítila ruku. Takže jsem se na to vykašlala a pouze 'cvakala' a tím pádem hezky zaplakala nad výdělkem. 

 


Komentáře

 1. Já mám zimu ráda :)) Strašně dobře se mi přemýšlí když padá sníh :) Mě nevadí, že je zima prodloužená naopak jsem za to šíleně ráda :)) Jinak fotky jsou pěkné na to, že tam je znát to ztmavení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Na té první jsou pěkné hrátky světla a stínu - moc pěkná fotka - a ty další? Vpravdě pohádkové! Aspoň tři z nich by mohly klidně být tištěny a prodávány jako zimní pohlednice.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to my jsme měli počasí jako na té 3. fotce celý týden. Já jich mám zase naopak tolik, že nevím co s nima. Ale i těchto pár je vážně povedených :)(Kromě teda té poslední, která je taková nic neříkající, kdybych chtěla být šťoura, ale já nechci, takže to ani nečti ;) :D)

  OdpovědětVymazat
 4. Mne se nahodou ty fotky libi, vim fotit v zime neni nic moc prijemneho :)) ale je zde videt krasa Alp :) aspon sis to uzila a odreagovala se od matury :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015