Kterak Rory vytáhla do boje proti zimě, alespoň na blogu

Abych vám řekla pravdu, tak Velikonoce prožívám rok od roku víc a také je mám čím dál raděj. Až na to pitomé velikonoční pondělí, samozřejmě. Zajímalo by mě, kdy uskutečním můj dlouholetý plán a v tento den konečně vypadnu někam daleko. Proč já nikdy nedokážu říct přátelům, že prostě doma nejsem? Tím bych zabouchla dveře i před mým ročníkem a byla bych relativně spokojená. Jenomže na to je mám moc ráda a ještě raději si s nimi po dlouhé době, co jsme se neviděli, pokecám. Ale to už je můj problém, který si budu muset zítra zase vyřešit sama.

Minulý rok, když jsem šla v neděli ze Vzkříšení, tak jsem nadávala, že stěží (respektive že spadlo pár vloček) a že je mi strašná kosa. Kdybych věděla, co přijde letos, tak opravdu jdu s hlavou sklopenou a ani neceknu. Když jsme se ráno vzbudila, měli jsme na zahradě tak 2 cm sněhu. Hodila jsem ho za hlavu s tím, že on stejně do oběda zase roztaje, jak je to poslední dobou zvykem. A se šílenou předpovědí jsem si hlavu nedělala. Jenomže teď máme na dvoře těch centimetrů 20! Chodníky a silnice bílé, ještě k tomu namrzlé a Rory unadávaná až to hezké není. Ale zase, ruku na srdce, ono je to krásné, když je to všechno bílé. Kdyby to tak chtělo vydržet alespoň ještě týden, potom to bleskurychle odtát a nastoupit pravá jaro - kytičky, rozkvetlé stromy a hlavně normální teploty! No, vůbec bych se tomu nebránila. 

Takové normální Velikonoce
Jistě jste si všimli nového, krásně zeleného jarního kabátku. Padající vločky jsem poslala do háje už na začátku týdne (soudě podle dneška sice předčastně, ale což), ale ta modrá prostě nebylo ono. Když jsem dneska viděla tu spoušť, tak jsem si řekla, že si udělám jaro alespoň na blogu, protože to je pomalu jediná věc, nad kterou mám plnou vládu. Co na to říkáte? :) Samozřejmě menu se ještě doladí... někdy časem :D

Taky se znova omlouvám že blog poněkud zanedbávám, ale o svátcích jsem měla jiné věci na práci a teď to bude podobné kvůli maturitě. 

Komentáře

 1. My jsme se včera vrátili z Vídně, kde byla sice kosa pořádná, ale aspoň ne sníh. A najednou na cestě domů, 20 km před hranicemi s Čechy - snad 0,5 metru sněhu, další přibýval a já nas...štvaná, kde je sakra už to jaro. Já sice zimu miluju, zasněžená krajina je vážně kouzelná, ale co je moc, to je moc. Já už vážně chci nosit krátký rukávy, kraťasy, opalovat se... Už mě to vážně nebaví...
  Jinak design je super, změnu už to vážně chtělo :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Tak to jste taky měli milé přivítání! Teta včera dojela z víkendu v Praze a taky se nestačila divit :D Je fakt, že dnes ráno když byla modrá obloha a všechno bílé, tak to byla nádhera. Ale tato nádhera měla být prosinec, leden, únor. Rozhodně ne duben. Je to šílené! Přesně jak říkáš - kraťasy a tričko. Bundu už nemůžu ani vidět.
   A děkuji :)

   Vymazat
 2. Jsem téhož názoru, aspoń co se zimy a sněhu týká. Tohle není normální.
  Tvůj nový jarní kabátek vítám, vypadá optimističtěji, třeba tím zimu odvoláš a přivoláš jaro?
  Taky jsem teď měnila vzhled blogu, podobné světle zelené barvičky.

  Jinak, k ignorování Velikonočního pondělka a kluků... neignoruj. Bav se! Nejlepší je domluvit se s holkama a trávit ten den nějak pohromadě. Oni i ti kluci pak nemají tak snadný cíl, protože cílů je několik a jejich mlata se tím trochu rozptýlí... :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle počasí je otřesné! Velikonoce na sněhu, ne každý to zažije, ale my mezi těmi, co to nezažili nejsem :/ U nás už od pátku sněžilo jako prase, takže je teď u nás půl metru sněhu!
  Nový design je fakt povedený...

  OdpovědětVymazat
 4. Já vždycky tvrdím, že nejsem doma :DD

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015