Tik tak, tik tak, tik tak, tik tak

Velice ráda vám oznamuji, že mám počítač v naprostém pořádku. Už méně veselá je druhá zpráva - a to že nemám absolutně čas. Za měsíc maturuji státně a za dva školně. Každopádně mi to už začíná pěkně lézt na nervy. Hlavně po zkušebních maturitách, co Cermat poslal. Z češtiny mám z didakťáku za 3 (snad poprvé, co mi přišel didaktický opravdu složitý) a ze slohovky 1. Slohová práce mě tentokrát opravdu bavila! Poprvé jsem si nevybírala nejmenší zlo, ale témata, která se mi opravdu líbila. Jen mě mrzelo, že nebylo ještě víc času. Měla jsem něco kolem 400 - 450 slov a pořád bych to ráda nějak natáhla. S matematikou to už bylo horší. O hodně. Měla jsem z ní 4. Stejně jako všichni ve třídě (kromě jednoho kamaráda co měl 3). Sice o jeden hloupý bod, ale měla. Takže asi tak na tom jsem. Těším se, až budu mít všechno za sebou. 

Každopádně ani maturita mi nezkazila uplynulý víkend, kdy jsem se s kamarádkami vydala na Arcidiecézko na Velehrad. Máme to kousek a navíc podobné akce miluji. Sešlo se tam pře 1700 mladých lidí a atmosféra byla i přes mrazivé počasí skvělá. I když se na konci stala jistá nepříjemná věc, tak jsem si celý den skvěle užila. konečně jsem zase vypla a pořádně si odpočinula. 

Vzhledem k tomu, že nemám čas se momentálně jakkoliv vypisovat, tak jsem vám sem hodila alespoň pár fotek. Ať vidíte, jaký jsem chudák (kvůli poslednímu řádku!) :D


1. fotka ze začátku setkání na Velehradě, už tehdy jsem byla jak rampouch! 2. poutní místo Velehrad 3. skoro první jarní den, no fuj! Dnes ráno to u nás vypadalo stejně 4. momentálně moji velcí kamarádi: nová kalkulačka s tabulkami a matematický ilustrační test k matuře :X 5. Tyto složky jsou sice drahé jako prase, ale neodolala a trochu jsem si barvičkami zpříjemnila učení. 6. Knížečku Dobrý Pastýř jsme dostali od Jana Graubnera na Velehradě, takže jsem si ji přibalila do maturitních témat a dneska jsem ve škole o volných hodinách věnovala pozornost pouze jíV pátek jsme také fotili tablo u 3véček. Abych řekla pravdu, fotky jsem si představovala hezké, ale že budou až tak? Jsem s nimi naprosto spokojená, navíc jsem viděla ukázku tabla a opravdu bude úžasné. Také bych jednou chtěla umět tak perfektně s photoshopem i foťákem. Co si o fotce myslíte vy? Byli by jste spokojení?

Komentáře

 1. Taky poslední dobou nemám vůbec čas :( A štve mě to i když už jsem vlastně "za vodou" se známkami :) Ta fotka na tablo je fantastická :) Líbí se mi to nasvícení :)

  OdpovědětVymazat
 2. To je tablová fotka? Vypadá báječně! Fotografické hrátky jsou tady ku prospěchu.
  Taky je dobré, že počítač už je vyléčen a šlape opět jako hodinky.
  Horší jsou ty maturity a tak se raději soustřeď na ně. Zkrátka omezíš svůj blog a brouzdání po netu (i když ti to určitě nedá), ale fakt se raději zaměř na maturu, ať to zvládneš. A určitě to zvládneš...

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji ti za milou návštěvu a těší mě, že se ti má tvorba líbila. Přeji ti úspěšné zvládnutí maturity. Ráda jsem poznala tvůj blog. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Tu maturitu ti vážně nezávidím. Jak to s nima teď vůbec je? Pořád si můžeš vybrat mezi matikou a angličtinou? Jsem docela zvědavá, jak budeme maturovat my. Za 4 roky se dá vymyslet poměrně hodně konin, jak maturity ještě "vylepšit". Tablová fotky je vážně fantastická! Povedla se vážně skvěle :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí si ještě můžeme vybírat, ale zase se bojím, aby nezkombinovali lehkou/těžkou dohromady, když bude jedna úroveň. Strašně se těším, až to budu mít za sebou, ale mám strach, abych to vůbec udělala. A je fakt že oni s postupem času vymýšlejí jednu hovadinu za druhou, ale třeba už blbosti všechny vypotřebovali a už bude jen zlepšení :D

   Vymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015