Tudu dum dum

Zdravím :)

Moc mě mrzí, že to tady zase pár dnů stálo. V euforii i blížícího se výletu do Rakouska jsem neměla ani náladu, ani čas. Vzhledem k tomu, že v BKK se nacházejí termální lázně, kde jsem už strašně dlouho nebyla a letos to opravdu hodlám konečně napravit, musela jsem si pořídit nové plavky. Mám jich sice hodně, ale jediné, které mi jsou dobře jsou poněkud poškubanější a navíc zlaté části mi po návštěvě moře zoxidovali a zezelenaly. Takže sečteno a podrtženo na jakékoliv návštěvy veřejných koupališť jsou absolutně nepoužitelné. Takže hned v pondělí po škole jsem se vydala omrknout Zlínské H&Mko. Tentokrát jsem si dávala už opravdu pozor, abych se co nejvíc vyvarovala kovokým částem. Po delším hledání (mají tam neuvěřitelný bordel!) jsem ale našla ty, které jsem si vybrala [ilustr. obr.]. Pouze v krásné, světle meruňkové barvě. Našla jsem poslední moje číslo a jsem nadšená, na opálené kůži krásně vyniknou :) Samozřejmě jsem je musela ozkoušet hned druhý den, kdy jsme šli plavat se školou.

Ve Zlíně jsem taky navštívila drogerii, kde jsem taky nechala poměrně majland. Ale rozhodně jsem s produkty maximálně spokojená. Po horách bych chtěla konečně začít s recenzemi. Už se mi to tady pěkně kupí, takže snad najdu čas.

***

A teď už k mému odjezdu. Sice o tom, že se začnu balit, držkuju už od pondělí, ale skutek utek. Znáte mě, ne? Každopádně mě to všechno čeká dneska. Uklidit, nachystat šaty, najít všechnu kosmetiku, splašit všechny filmy, co doma máme, nachystat si aspoň to málo maturitních otázek co mám, kdyby se mi náhodou chtělo učit, zkontrolovat si všechno lyžařské vybavení... No, je toho spousta a já to vidím tak, že se dnes do postele snad ani nedostanu. 

Každopádně zítra kolem páté hodivy vyrážíme a pokud to půjde všechno dobře, tak v tuto dobu už budeme na místě. Sice si tam notebook beru, ale on je chudáček dobrý maximálně tak k puštění nějakého filmu. A navíc u něj nechci sedět celou dovolenou, takže fotografie sem přidám až se vrátím a až je upravím do koukatelné velikosti :) 

Takže se mějte krásně a za týden, pokud se nezmrzačím, tak mám pro vás připraveno malé překvapení :)

Aktuální počasí v BKK

Komentáře

  1. Pořádně si ten lyžák užij a nezlom si nohu! :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Ty plavky se mi moc líbí, určitě Ti sluší. Meruňková barva je moje oblíbená :)
    Jsem ráda, že v mém okolí je také nějaký nedochvilný člověk :D Úplně se v tom vidím. Balení nechávám na poslední chvíli, do školy chodím před prvním zvoněním, a často i po, i když bydlím nejblíž. Plánuju si, jak všechno stihnu a pak skutek utek´ :D Stejně tak s učením. Jen doufám, že se mě to pustí aspoň po základce, pak by to totiž nedělalo dobrotu.
    Tak doufám, že jste dorazili v pořádku, užijte si lyžování, vraťte se bez úrazů, se skvělými zážitky :) Těším se na překvapení i na recenze, i když jsem v kosmetice neznalec :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015