Výlet - Bílé Karpaty

Fotografie jsou opět pořízeny téměř před pěti lety, kdy jsme se s bráškou a taťkou rozhodli, že si obejdeme takový okruh přes Bílé Karpaty, které máme vyloženě za humny. Na to, že byla polovina listopadu, tak bylo opravdu strašně velké teplo. Sice jsem sebou táhla zimní bundu, ale většinu cesty jsem ji měla jenom v ruce a šla jsem v krátkém rukávě. Strašně ráda na tento den vzpomínám. Nejen proto, že jsem měla nohy absolutně dodělané a dalších pár dnů jsem se na ně nemohla pomalu postavit, ale třeba brodění bahmen (a následně nepoužitelné boty) bylo také super! 

Co byl asi největší zážitek, tak při zpáteční cestě jsme přímo na kopci chytli úžasný západ slunce. Vím že takových fotek je všude plno, ale neodpustím si to prostě. Snad se vám fotky budou líbit a za každý ohlas budu moc ráda :)


Komentáře

 1. Strašně sem mi to líbí! :) Bílé Karpaty jsou úžasné místo :) Hlavně se mi líbí ten portrét tvého bráchy (?) :D Je to taková pěkná příroda okolo a ten odraz v té vodě :) I like it! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ta fotka s tvým bráchou je vážně skvělá, hrozně moc se mi líbí :) A stejně tak i ta poslední, ty barvy jsou prostě úžasný :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky :) Ty psolední dvě jsou úžasný, je to jako obraz, ale přitom je to fotka :D Jinak na Babovřeskách jsem už byla, to byla pr*el a na Nic nás nerozdělí jdu příští týden, tákže mám štěstí :-)

  OdpovědětVymazat
 4. To jsou vážně nádherné fotky, některé přímo pohádkové.

  OdpovědětVymazat
 5. Kouzelné fotky :) Těžko uvěřit, co vše matka příroda dokáže. Nejvíce mě uchvátily poslední dvě. Opravdu dech beroucí snímky, také bych si jednou něco takového přála vidět :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015