The last weeks ...

Abych pravdu řekla, za mou absenci, zde na blogu, bych si mohla dát ránu paralyzérem. Dnes píši svůj první článek, což je komické, na to, jak dlouho tenhle blog funguje (největší omluvu dlužím Rory). A dneska mám volnou chvíli a náladu něco psát :)
A co se dělo? Podstatně nic. Zdržuje mě od všeho nejvíce škola a když už ne škola, lítám někde po venku nebo jsem u koní (nikdy jsem tak nabité dny neměla :D) ...

Aneb ve škole jsem se dozvěděla, že jsem zralá na propadnutí z chemie a fyziky - docela ironie, když je chemie hlavní náplň mého oboru. A fyzika, ta mě prostě nebaví, navíc máme šílenou profesorku. Někdy mám pocit, že je to peklo na zemi a jediný místo, co mi dokáže dokonale zkazit náladu. I když jsem ve druháku, už teď vím, že stejně maturitě můžu zamávat červeným šátečkem a říct "sbohem" :D ...

Pátky a soboty trávím většinou u Lucky (kobyla). A zdá se, že se nám holka pěkně lepší a chodí mnohem lépe než dříve. Momentálně se snažím aspoň nějak pracovat, když už ne na ní, tak na sobě. A pokud mi to vyjde, budu moct trénovat i v uzavřeným prostrou, kde by to bylo nejideálnější pro nás obě.
Navíc, od jara budu zaučovat kamarádku a (osobní) fotografku Aničku, tak ze sebe budu dělat trenéra :D


 
Fotky jsou pořízené 2. Března, kdy ve mně zajiskřila naděje o tom, že už bude tepleji a nebude sněžit. Bohužel tomu tak nebylo, ale vyjížďku jsem si tenkrát maximálně užila a měla po zbytek dne výbornou náladu :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015