Poslední dva měsíce

Zdravím vás.

Od posledních dvou měsíců se změnilo strašně moc věcí. První věc je, že jsem úspěšně odmaturovala. Udělala jsem tlustou (hodně tlustou!) čáru za střední a jsem naprosto spokojená. I když se přiznávám, že mi ta klasická třída asi bude chybět. A druhá věc, že se za pár dnů stanu oficiálně studentem výšky. V PRAZE, jupíí! Takže takový můj malý sen se splní :) Jinak proč jsem na to tady kašlala. No, nebudu kecat, že bych neměla čas. Ale teprve minulý týden jsem dodělala poslední přijímačky. A na blog jsem neměla vůbec náladu - ne, že bych se tak intenzivně připravovala, ale jsem ten typ, který je nervózní a nejde/nebaví ho absolutně nic. Takže jsem se spíš snažila odreagovat když jsem chodila ven, popřípadě si četla a tak.

Popravdě se mi to tady nechce rozebírat. Protože I když jsem se nějak přehnaně neučila, tak to byly příšerné dva měsíce. Prostě taková ta příšerná nejistota. Naštěstí to všechno ale dopadlo skvěle! Odmaturovala jsem a za 14 dní se jdu zapsat na ČZU v Praze na obor informatika. Sice si pořád nejsem vůbec ničím jistá, jestli to náhodou nebyla kravina se přihlásit na "klučičí" obor a tak. Ale dobře mi tak, měla jsem se líp připravit na přijímačky VŠE, kde jsem teda dost podělala angličtinu. Ale teď už je naštěstí klid a pár měsíců volna přede mnou!


Toto už je fotka ze dneška, kdy jsme skoro celá rodina vyjeli do lesa na houby a našli velké kulové. No, něco málo ano, ale aspoň nebude zítra moc hub na oběd, protože jediné, které sním tak jsou smažené žampiony. Každopádně miluju les a lesní fotky. I když jsou asi o ničem, stejně jako tato. Škoda jenom že bylo většinou pod mrakem a strašná tma, takže zbytek fotek je nepublikovatelných! Ale byla to skvělá procházka, skoro jsem zapomněla, jak moc mám lesy ráda (i když dnes jsem se bála, že potkáme nějaká prasata, protože v jedné části snad bylo rozryté úplně všechno :D)

Rory ožírající lesní jahůdky | po té, co jsem k potůčku sjela po prdeli :))

Mimochodem, k první fotce - pode mnou půl metru nic, potom bahno. Hodně bahna! A prostě jsem se z tama nebyla schopná sama dostat, aniž bych spadla do bláta. I když by to bylo asi stejně jedno, protože jsem o chvilku později uklouzla a sjela po zadku až k potůčku. Ale lesní jahůdky byly skvělé! A mimochodem, v teplákách, mém nejoblíbenějším XL tričku a nenamalovanou mě zase velice dlouho neuvidíte :D

Komentáře

 1. Moc gratuluji k těmto úspěchům, vím přesně o čem mluvíš. Ten stres byl hrozný. Maturita, přijímačky. Ale taky jsem to zvládla. :)
  Snad tě ten obor bude bavit. :))

  Fotky se moc povedly, sluší ti to na nich. Taky bych takhle dobře chtěla vypadat nenamalovaná v teplákách. :D Taky mě baví procházky v lese a sbírání hub. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k úspěšné maturitě!
  A navíc ještě k úspěšným přijímačkám na výšku. Daří se ti. Taky se nedivím, že jsi neměla náladu na blogování, jak jsou nervy v kýblu, tak se nechce nic...
  Žampiony jsou chutné, o víkendu jsem dělala pizzu z listového těsta s cibulí, mraženou zeleninou, žampiony, salámem a sýrem a byla fantastická
  Jahůdky lesní jsou taky chutné, ale z toho bych neudělala nic, neb než bych je přinesla domů, stačila bych je vyzobat cestou.
  Pěkné fotky, ta lesní je krásná a ty poslední... zkrátka, živě je živě.
  Sluší ti to!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015