Nový počítač, který se se mnou prostě nekamarádí.

Přeju hezký večer.

Dnes jsem tady jenom s velice krátkým článkem, spíše s takovým oznámením a vysvětlením, proč články teď možná delší dobu nebudou, i když mě to moc mrzí. Jde o to, že jsem dostala nový počítač - konkrétněji notebook na výšku. Jde o to, že tady mám zatím pouze pár měsíců fotek a pro mě ty nejdůležitější programy (tady přehrávač mp3, ha ha). Další věci jsou pořád ve fázi kopírování a kopírování. A už teď mi to popravdě leze na nervy. Navíc budu muset ponacházet všechna CD s instalacemi k programům, které potřebuji. Jako takový bonus je operační systém Windows 8, ze kterého mi jde hlava kolem. Nechápu, jak se v něm někdo může orientovat a už vůbec ne, jak se to někomu může líbit, ale budiž. Mě to pravděpodobně ještě chvíli potrvá, než se s tím sžiju. 

Jinak článků mám naplánovaných hodně, ale podle mě je zbytečné sem dávat holý text bez doprovodu fotografií. Já sama to nesnáším a ani to dělat nebudu. Možná si něco předepíšu, ale bez fotek to určitě nezveřejním. Mrzí mě to, ale chci mít ten blog aspoň trochu kvalitní a posle mých představ.

Jenom tak okrajově se teď zmíním o farní pouti, ze které jsem se včera vrátila. A bylo to prostě... nezapomenutelné. Tentokrát jsme jeli na severní Moravu + na Slovensko. A musím říct, že opět to byly jedny z nejkrásnějších letních dnů. Mám spoustu fotek a spoustu povídání. A na tady tyto články se těším snad úplně nejvíc. Doufám že se mi podaří to napsat formou, aby to zaujalo i ty, kteří v Boha nevěří a budete z nich stejně nadšení jako já! 

Komentáře

 1. Windous osmička je zřejmě oříšek pro mnohé, zatím jsem slyšela samé stížnosti. Po pravdě nechápu, proč jde vývoj tímto směrem, nic proti vylepšení, ale aby bylo vylepšení zhoršením, moc pokroku v tom nevidím. Já musela přejít z XP na windous 7 (nový počítač už XP odmítl) a se sedmičkou jsem celkem spokojená, rozdíl není příliš veliký.
  Z osmiček mám vážně hrůzu. Navíc prý osmička není kompatibilní s některými programy na úpravu fotek, jak jsem zjistila, což mi taky jednou bude vadit.
  Doufám, že se mi osmička ještě dlouho vyhne a držím palce, aby se ti podařilo sladit systém tak, aby šlapal...
  Pochopila jsem, že nový noťas už jsi dostala s nainstalovanou osmičkou? Prý to takhle dělají, zmetci. Nedají lidem možnost výběru.

  OdpovědětVymazat
 2. Ja som mala minule tiež skúsenosť s Windowsom 8 a je to v podstate to isté len niečo nové. Ale som rada za 7 :) Ja mám tento notebook vlastne je maminin na šírku hp a ja mám toshibu ale už 5 rokov a ide hrozne pomaly tak tam len komentujem blogy nič viac. Alebo pozerám filmy (ale to skutočne málokedy). Poprípade mi tam ide clona profesionálov :D
  Som hrozne zvedavá na tie fotky, nikdy som na takej púti nebola a navyše som veriaca tak ma to určite zaujme i keď takéto veci neabsolvujem dokonca ani do kostola nechodím. Ale som hrozne zvedavá, teším sa na ďalšiu návštevu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak doufám, že s počítačem to bude brzy v pohodě. Já nevím, jak vypadá Windows 8 a celkově se v počítačích moc neorientuju, na to já mám všechno taťku, který je vyhlášený počítačový profík a opravuje počítače rodině i širokému okruhu známých :D
  Moc se těším na fotky a vyprávění, především ze severní Moravy, protože tady bydlím :P :))

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem Windows 8 viděla jenom u kamarádky a docela jsem se zhrozila. Zdá se mi to děsně nepřehledné a zbytečně složité...
  Na články se rozhodně těším, i když jsem ateistka :)

  OdpovědětVymazat
 5. Auroro, mam taky teď novej počítač s nainstalovanýma osmičkama, ale dá se stáhnout program, kterej ten vzhled změní kompletně na vzhled sedmiček. Jsem fakt moc spokojená, tak se po tom můžeš zkusit podívat ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Z osmiček mám hrůzu, naštěstí mám zatím sedmičky, ale až si budu kupovat nový počítač, po té době už bude nastaven na osmičky, počítám.
  Jestli ne na devítky.
  Ale zkus ten program, jak ti radila Kačaba o komentář výš!
  Taky mám raději články s fotkama nebo obrázkama. Aspoň jednou ilustrační a když už ne fotky, aspoň gifík...
  Připadá mi to takové pestřejší.
  Tak ať se tvůj noťásek zklidní a pracuje tak, jak má!
  Na povídání o pouti se těším...

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015