Sdílejte, sledujte a buďte v obraze!


Asi nedna z nejznámějších a podle mě i nejužitečnější stránka určená ke sledování nových článků na blogu. Výhoda je v tom, že vůbec nezáleží na tom, jestli máte blog ve službě bloggeru, blogu.cz, popřípadě jiných poskytovatelů, protože zvládne opravdu snad vše. Navíc nová články se ukazují okamžitě a pokud na něj kliknete, označí se vám jako přečtený a už nebude dál překážet.

Ke sledování se musíte ale zaregistrovat. Služba je zadarmo a navíc vám to zabere pouze pár sekund, což se určitě vyplatí. Pokud chcete sledovat můj blog právě přes bloglovin, stačí kliknout na ikonku, popřípadě follownout přímo z mého profilu.

Follow on Bloglovin
Facebook v dnešní době zná každý a právě stránka stránky na této sociální síti je podle mě velikou výhodou. Hodně často se stává že najdu nějakou fotku hodnou zveřejnění, ale přijde mi zbytečné ji dávat do článku samotnou. Takže sečteno a podtrženo, můžete tam najít jak upoutávky na nové články, tak i některé věci navíc, které se tady neobjeví.GOOGLE FRIEND CONNECT (GFC)


Služba pro sledování - ale pouze google - blogů je podle mě moc chytrá věcička. Články vašich obliběných bloggerů se vám totiž objeví hned na úvodní stránce blogu. Jediné mínus je, že musíte mít účet právě tady, na googlu. Stačí vám pouze gmail (tuším), není nutností vlastnit blog. Novinky pomocí GFC můžete začít odebírat přímo na blogu - já jej mám umístěný vpravo v menu: box s modrou hlavičkou.
Myslím, že vysvělovat k čemu je e-mail, je naprosto zbytečná věc. Pokud byste se na mě chtěli s čímkoliv obrátit, využijte buď jej, nebo mi odešlete vzkaz přímo tímto formulářem. Budu se snažit vám co nejdřívě odpovědět a za každý mail budu moc ráda.
ASK.FM: AURORAANDERE

Ask jistě všichni znáte. Myslím si, že je to užitečná věc, kdy se člověk může zeptat na to, co ho zajímá. Budu se vždycky snažit odpovídat jak nejlíp umím a co nejupřímněji. I tak si ale vyhrazuji právo otázku ignorovat, pokud to uznám za vhodné. A tímto bych vás i prosila o slušné dotazy. Zeptat se můžete i rovnou formulářem, který najdete zde i vpravo v menu pod mým infoboxem.Komentáře

 1. Já tě na Bloglovinu sleduji už dlouho. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Bloglovin je opravdu super! I když občas chodím na blogy přes komentáře, odkazem, takže na bloglovinu mi zatím narůstá počet nepřečtených článků, které mám ale ve skutečnosti přečtené, sranda.
  Na bloglovinu se mi líbí jak funkce, tak fakt, že tam můžeš nacpat opravdu všechny blogy, i z jiných serverů. Což na blogu jako takovém nešlo, ten bral jen vlastní server. Nebo jinak, šlo, ale u těch cizích se neobjevovaly nově napsané články.
  Ostatní vychytávky neznám, až na email, samozřejmě, to je základ.
  Facebook mám sice taky založený, ale moc mu nehovím. Beru to spíš kvůli chatu.
  Ask je taky v poslední době populární, ale mě zrovna jak na potvoru nenapadá, co se zeptat. A musím tam být zaregistrovaná i coby tazatel?

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za okomentování příspěvku. Doufám, že se vám blog líbí a co nejdřív se sem vrátíte :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

První dny na koleji

Český ráj 2015

Praha, červenec 2015